Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białobrzegach - Projekt "Lepsze jutro"
 
Listopadowe szkolenia animatorów
Newsy Trwają szkolenia animatorów projektu „Lepsze jutro”.Pierwsze dni listopada upłynęły pod znakiem szkoleń z pracy socjalnej i psychologii. Seria szkoleń z tych zakresów czeka animatorów jeszcze w połowie miesiąca. Od 25 listopada zacznie się nowy cykl szkoleń z rynku pracy i aktywnych metod poszukiwania pracy.
Praca socjalna to według ustawy z 2004 roku to ”…działalność zawodowa mająca na celu pomoc osobom lub rodzinom we wzmocnieniu lub odzyskaniu zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie poprzez pełnienie odpowiednich ról, oraz tworzeniu odpowiednich warunków sprzyjających temu celowi…”
Szkolenia z psychologii opierały się głównie na ćwiczeniach, które przeprowadzała cała grupa animatorów, czyli dwadzieścia osób. Ćwiczyli komunikację interpersonalną, tak aby była pełna, aby ludzie dobrze rozumieli przekaz. Animatorzy poznawali kanały komunikacji werbalnej, para werbalnej i pozawerbalnej. Szkolenia oceniają jako bardzo profesjonalne, dobrze przeprowadzone i przydatne.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu