Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białobrzegach - Projekt "Lepsze jutro"
 
Pani Małgorzata -30lat
Newsy Animatorem w projekcie „Lepsze jutro” chciałaby zostać 30 letnia Małgorzata. Jest bezrobotna, niedawno skończyła roczny staż. Skończyła wyższe studia- pedagogikę resocjalizacyjną. To może być według niej atut w pracy animatora. Chociaż najważniejsze są predyspozycje, a ona takie ma. Pracowała jako opiekun w domu dziecka. Zdarzało się, że brała udział w interwencjach bezpośrednio w domach, z których pochodziły dzieci i bardzo dobrze radziła sobie w takich stresujących, ekstremalnych sytuacjach. Dobrze radzi sobie w kontaktach z ludźmi.
Bardzo zadowolona jest z cyklu szkoleń , w których brała udział . Najprzydatniejsza była psychologia i wykonywanie zadań, dzięki czemu najwięcej zapamiętała. Przydatna była też praca socjalna, przykłady z życia, jak tez informacje o regulacjach prawnych i ustawach. Według niej to był obszerny materiał.
Chciałaby w przyszłości być pracownikiem socjalnym. Uważa, że sprawdzi się w roli animatora. Ma plany wobec sowich przyszłych podopiecznych- osób niepełnosprawnych psychicznie i ich opiekunów. Ponieważ większość z nich nie uczestniczy w życiu społecznym, chciałaby zachęcić ich do wyjścia, do otwarcia się na ludzi. Chciałby przekazać im część swojego entuzjazmu i energii.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu