Mamy pomysl na przeniesienie serwisu, jest szansa ze wszystko zostanie bez zmian, w cišgu kilku najbliszych dni moga pojawic sie przerwy techniczne, caly czas dzialamy.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białobrzegach - Projekt "Lepsze jutro"
 
Pan Mirosław -46 lat
Newsy Nie ma wątpliwości, że najbardziej warto inwestować w ludzi- 46 letni Mirosław. Pan Mirosław jest bezrobotny, bez prawa do zasiłku od dziesięciu lat. Ma wyższe wykształcenie pedagogiczne. Pracował przez wiele lat jako wychowawca w areszcie, przez pewien był szkolnym pedagogiem, pracował też jako wychowawca w szkole specjalnej. Od 2000r. roku nie miał stałej pracy. Próbował dorywczych prac w supermarkecie i różnych prac fizycznych. Było to zatrudnienie tylko kilkutygodniowe. Skończył kilka kursów, między innymi wykonywania certyfikatów energetycznych. Nie ma niestety pieniędzy na opłacenie egzaminu, a dopiero on dałby mu prawo do certyfikowania.
Według niego sytuacja na rynku pracy jest bardzo zła. Sam jest w złej sytuacji, dlatego uważa, że jest w stanie nawiązać wyjątkowy kontakt z niepełnosprawnymi psychicznie, których sytuacja zazwyczaj nie jest dobra. Jest gotów być animatorem i razem z podopiecznymi walczyć o poprawę bytu. Uważa, że poprzez rozmowę, kontakt jest w stanie zdobyć zaufanie osób niepełnosprawnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu