Mamy pomysl na przeniesienie serwisu, jest szansa ze wszystko zostanie bez zmian, w cišgu kilku najbliszych dni moga pojawic sie przerwy techniczne, caly czas dzialamy.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białobrzegach - Projekt "Lepsze jutro"
 
Szkolenie z kompetencji i umiejętności społecznych
Newsy Trwa cykl szkoleń, całość to osiemnaście godzin, z kompetencji i umiejętności społecznych. Szkolenie jest skierowane do 120 osób z otoczenia niepełnosprawnych psychicznie. Zajęcia zaplanowane były w niewielkich grupach, po 12 osób. Zainteresowanie szkoleniem jest większe, miedzy innymi dlatego, że dostęp do szkoleń jest ułatwione, uczestnicy są dowożenie na miejsce. W efekcie w zajęciach uczestniczy po 19 osób. Zdarza się, że opiekunowie zabierają ze sobą osoby niepełnosprawne, którymi się opiekują. Tworzą się swoiste grupy wsparcia.
W programie szkolenia jest umiejętność komunikowania z innymi ludźmi, umiejętność budowania relacji międzyludzkich, rozumienie siebie, swoich działań, emocji oraz umiejętność radzenia sobie z własnymi emocjami, ze stresem, z agresją. Jednym słowem jak radzić sobie z własnymi problemami.
Uczestnicy zgłaszają potrzebę rozwiązywania ich problemów poważnych i trudnych. To bieżące kłopoty, konflikty rodzinne, sprawy natury osobistej.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu